Nasz zespół

Nasz personel to znakomici animatorzy, mający szerokie doświadczenie w branży wyjazdów integracyjnych i wydarzeniach biznesowych i szkoleniach team building.
Natalia Kwiatek to najwyższej klasy instruktorka nurkowania i ratowniczka przedmedyczna. Od dwunastu sezonów szkoli nowych i zaawansowanych pasjonatów sportu.  Organizuje także wyjazdy integracyjne dla szkół i młodzieży. Zorganizowała w ostatnich latach prawie sto pięćdziesiąt imprez. Specjalizuje się z programach sportowych i warsztatach miękkich. Prywatnie jest mamą czteroletniej Adrianny, milośniczką muzeów sztuki nowoczesnej i zakupów odzieżowych. Ma także trzyletniego  labradora.
Marta Krakowska to wieloletnia instruktorka narciarstwa i ratowniczka pierwszej pomocy medycznej. Od jedenastu lat szkoli początkujących pasjonatów aktywności fizycznej.  Realizuje również imprezy team building dla zespołów. Zrealizowała jako opiekun projektów prawie sto szkoleń. Specjalizuje się z koncepcjach przeprawowych oraz szkoleniach menedżerskich. Prywatnie jest mamą trzech córek, pasjonatką kabaretu i komedii i jazdy na skuterze. Ma też dwuletniego  kota dachowego.
Aneta Arantowicz to niedościgniona animatorka gier na orientacje i ratowniczka wodna. Od pięciu lat szkoli dziesiątki fanów sportu.  Organizuje również szkolenia team building dla biznesu. Przeprowadziła jako menedżer imprez prawie sto pięćdziesiąt spotkań. Specjalizuje się z fabułach survivalowych i muzycznych. Po godzinach jest mamą ośmioletniego syna i dwuletniej córki, hobbystką muzeów sztuki nowoczesnej i gry na pianinie. Posiada też sześcioletniego  kota dachowego.
Marta Kowalska to lubiana przez uczestników animatorka wspinaczki skałkowej i ratowniczka pierwszej pomocy medycznej. Od ośmiu lat uczy dziesiątki adeptów sportu.  Przeprowadza także imprezy team building dla  organizacji i instytucji. Zrealizowała przez kilka ostatnich sezonów około sto pięćdziesiąt szkoleń. Specjalizuje się z fabułach przeprawowych a także edukacyjnych . Po pracy jest mamą ośmioletnich bliźniaków, hobbystką kina francuskiego i krzyżówek. Ma też półrocznego  kota dachowego.

03.06.2016. 13:53